• 3233

  Saray halı yıkama fiyatları

 • 3237

  Saray Halı Yıkama

 • 3371

  Teknolojik Halı Yıkama Makinalarımız

 • 3446

  Darıca Saray Halı Yıkama

İstasyon Halı Yıkama

Teknolojik full otomatik halı yıkama makinalarımız ile istasyon halı yıkama hizmeti vermekteyiz. İstasyon halı yıkama hizmetimizde ücretsiz halı yıkama servisimiz ile halılarınızı alıyoruz. Yine evinize iş yerinize temizlenmiş halılarınızı teslim ediyoruz.

Darıca halı yıkama firması Saray halı yıkama deneyimli personeli, ücretsiz servisi, hesaplı halı yıkama fiyatlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizlerin bizlere duyduğu güveni sonuna kadar hizmetlerimiz ve kaliteli halı yıkama hizmetlerimiz ile devam ediyoruz.

profesyonel-hali-yikama

Saray halı yıkama olarak başka şubemiz yoktur. Bizim adımızı kullanarak kalitesiz hizmet veren kişilerden uzak durunuz. Saray halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, perde, kilim, battaniye, yorgan yıkama, shaggy halı yıkama hizmetlerimiz için bizi aramanız yeterlidir.

 

2 Comments

 • Kübra / 26 Ocak 2016 at 20:28

  Birkaç firmaya halılarımı yıkattım en son saray halı yıkamayla tanıştık çok memnunum. Halılarım tertemiz bir şekilde geldi. Hepsi çok güzel kokuyorlardı. Çok memnunum. Teşekkürler saray halı çalışanlarına.

  Cevapla
 • Mehmet / 26 Ocak 2016 at 20:31

  2 ay önce halilarimi yikattim harika daha önce bi kaç yere daha vermistim memnun kalmadim arkadaşım in tavsiyesi üzerine size ulastim acikcasi tedirgindim diyerleri gibi gelicek sandım ama güler yüzü ve pırıl pırıl getirdigi halilarimi görünce çok sasirdim ellerinize sağlık saray hali yıkama

  Cevapla