Darıca Koltuk Yıkama

Darıca Koltuk Yıkama

Evinizde, ofisinizde halı yıkama oldukça zahmetli ve zor bir iştir. Darıca koltuk yıkama hizmeti veren Darıca Saray halı yıkama; evinizde işyerinizde, ofisinizde yerinde koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Koltuk yıkama konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile koltuklarınız özen ve itinalı bir şekilde yerinde temizliyoruz.

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetinde koltuklarınıza zarar verecek temizliyici maddeler kullanmadan, özel temizlik malzemeleri veşampuanları ile koltuklarınızı ilk günkü temiz durumuna getirerek daha güzel kokmasını sağlıyoruz. Sadece Darıca koltuk yıkama hizmeti vermiyoruz. Çayırova, Şekerpınar, Dilovası, Gebze koltuk yıkama servis alanlarımız içersindedir.

Darıca Saray halı yıkama olarak koltuk yıkama hizmetinde koltuğunuzun kirlilik durumuna ve koltuğunuzun çeşidine göre özel şampuanlar ile temizlenerek kurutma işlemine alınmaktadır. Yıllardır halı ve koltuk yıkama hizmeti vermekte olan Darıca Saray halı yıkama kazandığı güven sayesinde bugünlere kadar hizmetlerine devam etmektedir.